Czy wesele w plenerze to dobry pomysł?

Wesela w plenerze są hitem komedii romantycznych. Ona i on, a nad nimi tylko bezchmurne niebo… Czy taki pomysł może sprawdzić się w praktyce? Co z deszczem, niepogodą i brakiem kontroli nad tłem ceremonii? O blaskach i cieniach imprez plenerowych można przeczytać w poniższym artykule.

Konsultant ślubny pomoże we wszystkim

Dobra organizacja

Organizując eventy w plenerze trzeba pogodzić się z myślą, że nie wszystko da się zaplanować. Zawieść może chociażby prognoza pogody. Albo ludzie, którzy niespodziewanie wejdą w kadr kamery. Wszak ślub na plaży lub w parku nie pozwala na stu procentową prywatność. Z drugiej strony, żadne wnętrze nie da takiego niezwykłego klimatu i przyjemnej atmosfery. A drobne wpadki tym bardziej dodają sytuacji uroku! Zdecydowanie opłaca się zatem organizować wesele w plenerze – pod warunkiem, że podejdzie się do tego pomysłu z dystansem i sprawną organizacją.

Należy zabezpieczyć się między innymi przed zmianami pogody – warto zorganizować osłonę przed deszczem czy nawet gradem, a także przygotować się na zbyt silne i palące słońce. Od kremów z filtrem i okularów przeciwsłonecznych, aż po ogromne parasole i daszki. Trzeba być elastycznym! Dobrze też zabezpieczyć wynajęty sprzęt i meble.

Organizacje wesel w Polsce

Nieograniczona kreatywność

Nie bez powodu jednak coraz więcej Młodych Par marzy o wyjściu w plener. Jest to sposobem na spełnienie wielu fantazji i zyskanie najpiękniejszych dekoracji. Zamiast ciętych kwiatów – te prawdziwe, zamiast dywanu – zieleń pachnącej trawy. Ale scenariuszy może być naprawdę mnóstwo. Zarówno tradycjonaliści, jak i osoby najbardziej odważne i szalone, znajdą pomysł na idealne wesele.

Warto skupiać się przede wszystkim na własnych potrzebach, lecz można także przyjrzeć się warunkom na przyjęcie gości i uprzedzić ich o niestandardowym przebiegu ceremonii. Wesele pod namiotem? A może na szlaku górskim? Na leśnej łące? Ograniczeniem jest wyłącznie fantazja… Przekonać się o tym można znajdując relacje z najbardziej zaskakujących scenerii ślubów na świecie.

Post Comment

Why ask?