Rozbierany taniec, który urozmaici wieczór kawalerski

Niedługo się żenisz? Nie masz pomysłu gdzie i jak zorganizować wieczór kawalerski? Teraz nie musisz się już martwić! Jedną z rozrywek dla mężczyzn na ostatnim takim spotkaniu przed ślubem jest striptiz. Oferujemy wyjątkowy wieczór w towarzystwie pięknych, profesjonalnych i doświadczonych tancerek, które pozwolą Ci na chwilę zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i zrelaksować się razem z przyjaciółmi.

Stawiamy na jakość, dlatego wyszkoliliśmy już dużą liczbę kobiet specjalizujących się w rozbieranym tańcu erotycznym. Są tak dobre w tym, co robią, że występują na całym świecie. Nie bez powodu są rozchwytywane. To piękne, młode i dojrzałe kobiety, które potrafią poruszać swoim ciałem niczym zwinny akrobata ćwiczący od lat. Tancerki nie przebierają w środkach, stawiają przede wszystkim na dopracowane szczegóły, które zachwycą nie jednego, lecz wielu facetów. Chodzi nam przede wszystkim o to byście się dobrze bawili. Wystarczy się odprężyć i uważnie obserwować.

kawalerski w klubie ze striptizem

Tancerki

Dziewczyny, które pracują w naszej firmie są śliczne, wyjątkowe i pachnące. Deklarując chęć obejrzenia striptiz-u gwarantujemy Ci pełną dyskrecję. Dziewczyny nigdy się nie spóźniają. Mogą mieć ze sobą sprzęt, którym dysponujemy. Są to na przykład akcesoria nagłośnieniowe i oświetleniowe. Dzięki tym dodatkom atmosfera w mieszkaniu stanie się magiczna, niczym jak z marzeń.

Wybór należy do Ciebie:

Do wyboru mamy trzy zgrabne i olśniewające Panie:

1. Justyna – zgrabna, gibka i powabna tancerka, która jest bardzo wygimnastykowana. Ma 171 centymetrów wzrostu, zielone oczy, brązowe włosy. Jej wymiary to 95 (obwód piersi)/65 (talia)/90 (biodra). Specjalizuje się w fitnessie. Czas trwania występu to trzy całe piosenki, czyli około 15 minut. Cena za taniec: 450 zł (w tym oświetlenie i nagłośnienie).

2. Claudia – jej specjalność to uwodzenie, jest seksowna, pełna wdzięku i energii. Mierzy 165 cm, ma niebieskie oczy, czarne włosy. Wymiary Claudii to 90/60/88. Ma się czym chwalić, idealnie wyrzeźbione ciało jeszcze bardziej zachęca od czerpania radości z pokazu. Może przyjechać do apartamentu, mieszkania i hotelu. Taniec kosztuje 450 zł i trwa 15 minut, tak samo jak w przypadku Justyny.

3. Lena – jej taniec sprawia, że zacznie brakować Ci tchu, a zmysły zaszaleją. Pokaz to wręcz erotyczny spektakl, pełen ostrości i seksapilu. Lena ma 166 cm wzrostu, czaruje niebieskimi oczami, a jej blond włosy są wisienką na torcie. W biuście ma 94, w talii 62, a w biodrach 90. Czas i cena pokazu pozostają takie same jak wymienione wyżej.

 

Post Comment

Why ask?