Najmodniejsze rodzaje plecaków dla chłopców

Nadeszły wakacje, a więc idealny czas na biwaki, długie wędrówki, wyprawy rowerowe, górskie wspinaczki itd. Na takie sytuacje każdemu przyda się wygodny, a zarazem pojemny plecak. Najlepiej mieć taki, który przyda się także od września, kiedy to przyjdzie czas na szkołę. Warto zatem wybrać się ze swoimi dziećmi na zakupy i pomyśleć nad odpowiednim plecakiem. Okazuje się, że nie tylko dziewczynki są w tej kwestii wybredne, również chłopcy chcą mieć takie plecaki, których pozazdroszczą im rówieśnicy. Jakie rodzaje są obecnie najmodniejsze?

Jaki plecak wybrać dla chłopaka?

Jeżeli chłopiec ma kilka lat to z pewnością spodoba mu się plecak z nadrukiem, który nawiązuje do ukochanej kreskówki, przedstawia jakiegoś superbohatera itp. Obecnie modne są nadruki z bajek i filmów takich jak: „Auta”, „Star Wars”, „Transformers”, „Angry Birds”. Oczywiście jest tego o wiele więcej, wybór zależy od upodobań.

Ostatnio powróciła również moda na plecaki wojskowe. Świetnie sprawdzają się one w terenie, są bardzo wytrzymałe, łatwo się je czyści i pasują praktycznie do wszystkiego. Zazwyczaj są w odcieniach brązu lub zieleni, a często mają także wzór moro. Taki plecak powinien spodobać się każdemu chłopcu, niezależnie od wieku.

Całkiem niedawno modne stały się także plecaki-worki. Ich ogromną zaletą jest to, że nie stanowią dodatkowego ciężaru, poza tym są dość pojemne i nadają się na każdą okazję. Worki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarach, a wiele z nich jest ozdobionych ciekawymi wzorami, napisami, nadrukami itp. przykładowe plecaki zobaczysz tu: https://www.brytyjka.pl/plecaki-dla-chlopcow-cat-41.html

Oprócz tego zawsze wśród plecaków dla chłopców w modzie są uniwersalne jednolite markowe plecaki. Wyróżnia je przede wszystkim umieszczone na nich duże logo firmy. Wiele z nich ma usztywniany dół oraz plecy, regulowane ramiona, dużo przegródek. Zazwyczaj tego typu plecak jest bardzo wytrzymały i może posłużyć nawet kilka lat.

Jak widać, na rynku dostępne są różnego typu plecaki dla chłopców. Wybór jest duży i każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto pamiętać także o tym, że plecak jest świetnym uzupełnieniem stroju.

 

Post Comment

Why ask?