Ice-Steel – flagowa kolekcja wykonana ze stali

Ice-Watch to belgijska marka, która w krótkim czasie osiągnęła duży sukces w branży zegarmistrzowskiej. Założona w 2007 roku przez Jean’a-Pierre’a Lutgena firma ma swoją siedzibę w niewielkiej miejscowości Bastogne, w południowej części Belgii, graniczącej z Luksemburgiem. Zminimalizowanie kosztów produkcji zegarków Ice-Watch dzięki korzystaniu z japońskich mechanizmów kwarcowych Miyota oraz elementów całości projektu produkowanych w Chinach, powoduje że zegarki Ice-Watch odznaczają się wyjątkowym designem i korzystną ceną, dzięki czemu są cenione i kupowane przez wielu klientów na całym świecie.

Ice-Watch – zmiany są możliwe

Ideą przyświecającą działalności marki Ice-Watch jest hasło „Change. You Can” wyrażające myśl, że zmiana jest możliwa do dokonania przez każdego i korzystna dla ogólnej sytuacji na świecie. Swoją ofertę firma skierowała głównie do osób młodych, decydując się nie tylko na produkcję modeli typu unisex, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, odważny, wielokolorowy design, ale też aktywną promocję w mediach społecznościowych i wykorzystanie w reklamach gwiazd rozrywki. Zegarki Ice-Watch pojawiły się więc na nadgarstkach takich gwiazd współczesnej muzyki, jak Black Eyed Peas, Katy Perry czy francuski producent muzyczny David Guetta, którego żona użyczyła swojego wizerunku w kampanii reklamowej kontrowersyjnej linii marki wypuszczonej pod nazwą „F*** ME I’m Famous”.

Zegarki męskie Ice watch

Tak intensywne działania reklamowe sprawiły, że belgijskie zegarki zyskały popularność w świecie celebrytów, gwiazd kina i muzyki, porównywalną z zegarkami G-Shock. Ciekawy design modeli Ice Watch i nietypowe materiały wykorzystywane w detalach wykończenia, jak silikon, powodują że czasomierze z Belgii można dopasować do każdej stylizacji i zwrócić uwagę otoczenia.

Zegarek damski Milanese ICE Watch ICE.012707

Ice-Watch – flagowa kolekcja ze stali

Mężczyźni ceniący sobie aktywny styl życia i modne dodatki chętnie zwrócą uwagę na modele marki Ice-Watch https://www.otozegarki.pl/zegarki/ice-watch, na przykład Ice-Watch 016032 o wodoszczelności 10 ATM umożliwiającej pływanie z nim na nadgarstku, a nawet nurkowanie na niewielkich głębokościach bez butli. Solidna stalowa koperta z czarnym pierścieniem, czarna tarcza i stalowa bransoleta nadają mu sportowy, nowoczesny charakter sprawdzający się jako dodatek do garnituru i bardziej casualowej stylizacji.
Modną linią Ice-Watch skierowaną do kobiet jest z kolei Ice-City Sunset ze stalową kopertą w odcieniach różowego złota i pięknymi odcieniami na tarczy utrzymanymi w kolorach zachodzącego słońca nadającego nazwę całości. Delikatny design koperty połączonej z bransoletką o gładkiej teksturze powodują, że prezentuje się ona wyjątkowo efektownie na kobiecych nadgarstkach.

Post Comment

Why ask?